Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Asma Kat - Ara Kat

Asma kat veya ara kat sistemleri, yeni veya eski yapılara ekstra kullanım alanları kazandırır. Firmaları yeni bir bina, depo inşaatı ve işyeri kiralama maliyetlerinden kurtaran çelik asma kat ve ara kat sistemleri, ilave üretim, depolama ve yaşam alanları sağlar.

Bayrakcı Metal Tasarımı Asma Kat ve Ara Kat Sistemleri

Bayrakcı Metal, firmaların mekânlarında ek kullanım alanları oluşturmak için özel sistemler tasarlıyor. Çalışma verimliliğini artırma ve ilave iş ve yaşam alanları oluşturma temelinde tasarladığımız çelik asma kat ve çelik konstrüksiyon ara kat sistemleri sayesinde alan darlığından ve ekstra maliyetlerden kurtulabilirsiniz.

Bayrakcı Metal tasarımı asma kat ve ara kat sistemlerinin özellikleri şunlardır;

  • Cıvatalı bağlantılar sayesinde asma kat ve çelik ara kat sistemleri kolaylıkla sökülebilir.
  • Asma kat ve çelik konstrüksiyon ara kat sistemlerimiz, tesisin değişen ihtiyaçlarına göre farklı alanlarda tekrar kurulacak şekilde tasarlanmıştır.
  • Tesisin veya çalışma alanının durumuna göre çelik konstrüksiyon asma kat oluşturulacak alan belirlenir.
  • Sistemler tasarlanırken ve kurulurken kolonlar, makineler ve diğer kullanılan sistemler göz önüne alınır.
  • Kurulançelik asma kat veya çelik ara kat çalışılan bölgelerin üzerindeki kullanılmayan alanlardan maksimum düzeyde faydalanılmasına olanak tanır.
  • Özel proje tasarımı gerçekleştiren firmamız, çelik asma kat sistemleri tasarımında uluslararası geçerliliği olan yönetmelik ve standartları dikkate almaktadır.

Çelik Asma Kat ve Çelik Ara Kat Sistemleri Tasarımı

Çelik ara kat ve çelik asma kat sistemi, tahmin edildiği gibi basit bir sistem değildir. Sadece asma kat sistemleri üzerine gelecek yük miktarını ve alanın ebatlarını belirtmek, güvenli ve kullanışlı bir sistem sağlamaz.

Güvenli ve estetik bir çelik kalıp üzerine inşa edilmesi gereken bir sistemdir. Kullanım amacı ve kullanılacak çalışma alanının işlevi, konumu ve çalışan personelin durumuna göre özel bir proje tasarlanmalıdır.

Bu açıdan firmamız, bütün olasılıkları ve koşulları dikkate alarak güvenlik ve kullanışlı bir sistem tasarlar, kurulumunu gerçekleştirir. Asma kat ihtiyaçlarını güvenlik gereklerini yerine getirecek biçimde karşılamak için öncelikle keşif yapıyoruz. Çeşitli sorular sorarak, nasıl bir asma kat veya ara kat sistemi kurulacağına birlikte karar veriyoruz. Alanında uzman teknik kadromuz, ihtiyaçlarınıza uygun çelik asma kat seçenekleri için hizmetinizdedir.

Asma Kat ve Ara Kat Nedir?

Asma kat ve ara katlar, iş yerlerinin çalışma verimliliğini artırmak için kurulan sistemlerdir. Asma kat ve ara katlar kurulurken, yapının mimari özellikleri, iç dekorun tasarımı ve sistemin donanımlarının çalışma alanlarına etkisi dikkate alınmalıdır.

Bu alanlar; modüler ofis sistemleri, bölme duvarlar, yük ve depo alanları, yemekhane, mescit ve dinlenme odası gibi yaşam alanları içeren bölümlerdir. İş yerinizde çalışma alanlarının üzerinde kurulan bu sistemler, kullanılan alandan tasarruf sağlar. Ayrıca, çelik asma kat maliyeti için bütçenizi zorlamanız gerekmez.

Bayrakcı Metal; ISO kalite standartları çerçevesinde çelik yapı ve donanım çözümleri sunuyor. Fabrikanız veya iş yeriniz için çelik kat taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak, kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uluslar arası standartlara uygun tasarımlarla hizmet veren firmamız, çelik kalıp ve asma kat sistemleri üretimi ve tasarımında öncü firmalar arasında yer alıyor.

Size özel çelik asma kat tasarımlarını bütçenize uygun çelik asma kat maliyeti seçenekleri ile sunuyoruz. Bize uğrayın, tasarımlarımızı inceleyin!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde çelik asma kat için info@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. “İletişim” bölümündeki formu doldurarak veya telefonlarımız vasıtası ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Ziya Gökalp Mh. İkitelli OSB Metal İş Sanayi Sit. Yolu 12A Blok No: 38-40 Başakşehir / İstanbul
Talep Formu