Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Çelik Merdivenler

ÇELİK KONSTRÜKSİYON MERDİVEN, oldukça sağlam ve uzun ömürlü merdiven sistemleridir. Merdivenler, birbirinden farklı yükseklikte iki nokta arasında ulaşım sağlayan araç veya mimari yapıdır. Yapının dekoruna uygun özellikte merdivenler tasarlanabilmektedir.

Çelik Merdiven Nedir?

Merdivenler, insanlar için yaşam kalitesini yükselten, işleri kolaylaştıran ve yüksek noktalara ulaşım sağlayan araçlardır. Çeşitli malzemelerden üretilebilen merdivenler, insanların yüz yıllardır faydalandığı mimari donanımlardır.

METAL KONSTRÜKSİYON MERDİVEN her alanda, mimaride ve iş yerinde farklı tasarımlarla kurulabilir. Alanın durumuna göre tasarlanan OMURGALI MERDİVEN, iş yerinin veya kurulacak tesisin dekoruna uygun görsel açıdan estetik özellikler içermelidir.

Bu açıdan;

 • ÇELİK KONSTRÜKSİYON MERDİVEN sistemleri, kurulacak alanın ebatlarına göre tasarlanmalıdır.
 • Müşterinin talebine göre kullanışlı ve uzun ömürlü merdivenler kurulabilmektedir.
 • Kurulacak alanın durumuna göre, sprial, döner, OMURGALI MERDİVEN, boru tipi veya yangın merdiveni gibi metal veya çelik konstrüksiyon malzemeden merdiven dizaynları mevcuttur.
 • Merdiveni oluşturan öğelerin arasında yer alan bölüme “rıht” adı verilir. Rıhtlar, kapalı veya açık olabilir.

OMURGALI MERDİVEN, basamak kenarlarında çelik boruların kullanıldığı bir merdiven sistemidir. Çelik ve metal konstrüksiyon merdivenler, daha sağlam ve uzun ömürlüdür.

Bayrakcı Metal Tasarımı Çelik Merdivenler

Bayrakcı Metal, şantiyelerinize, iş yerlerinize ve tesislerinize özel metal veya çelik merdiven tasarımları sunuyor. Her türlü alana göre ÇELİK KONSTRÜKSİYON MERDİVEN tasarlayabiliriz. Alanında uzman ve sertifikalı personelimiz, çelik merdiven sistemleri konusunda ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek donanım ve tecrübeye sahiptir.

Firmamızın sunduğu çelik merdivenlerle ilgili uygulamalarımız şunlardır;

 • Çelik merdivenler genellikle tesislerimizde tek parça olarak üretilmektedir.
 • Talebinize göre tesis veya iş yerinizde cıvatalı bağlantı sistemi ile ÇELİK KONSTRÜKSİYON MERDİVEN kurulmaktadır.
 • Uzman ekibimizle kusursuz tasarım ve hızlı montaj hizmeti sunmaktayız.
 • Taleplerinize göre her türlü çelik merdiven tasarımı ve imalatı yapılmaktadır.
 • METAL KONSTRÜKSİYON MERDİVEN sistemlerimiz uzun ömürlü ve dayanıklıdır.
 • Düz, döner, L ve U şeklinde merdiven tasarımları yapmaktayız.
 • Tesisinizin durumuna göre ÇELİK KONSTRÜKSİYON MERDİVEN sistemleri, standartlara ve şartnamelere göre projelendirilmektedir.
 • Merdivenlerin basamak yükseklikleri açık veya kapalı rıht olarak tasarlanabilmektedir.
 • Ücretsiz yerinde keşif ve çizim hizmeti verilmektedir.
 • Merdivenlerde kaplama olarak çelik döşeme alternatifleri vardır.
 • Talebe göre kaydırmaz bantlı düz çelik levhalar da kullanılabilir.
 • Merdiven imalatında alanında uzman ve sertifikalı kaynakçılarımız görev almaktadır.
 • Merdivenlerin dışında profilden merdiven korkulukları ve sahanlık korkulukları da tasarlanmaktadır. Bu şekilde güvenli bir merdiven sistemi kurulmaktadır.

Bayrakcı Metal, şantiyeler başta olmak üzere, inşaat alanları, atölyeler, çeşitli endüstri tesisleri ve sanayi kuruluşları gibi çok sayıda alanda çelik merdiven hizmeti sunmuştur. OMURGALI MERDİVEN taleplerini de karşılamaktayız. İlgili mevzuat ve yönetmeliklere göre merdiven tasarımı ve montajı yapmaktayız. Hizmetlerimizde “anahtar teslim” prensibi ile çalışmaktayız.

Bayrakcı Metal; ISO kalite standartları çerçevesinde METAL KONSTRÜKSİYON MERDİVEN çözümleri sunuyor. Herhangi bir proje için çelik merdiven taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak, uyguluyoruz. Uluslar arası standartlara uygun çelik merdivenler ve donanımları için hizmet veren firmamız, bu alandaöncü firmalar arasında yer almaktadır.

Sizin için çelik merdiven projelerini yerinde keşifle tasarlayarak, projeye özel çelik merdiven uygulamasına birlikte karar veriyoruz. İsterseniz size özel olarak hazırladığımız projelerimizle OMURGALI MERDİVEN hizmeti de verebiliriz.

Çelik merdiven uygulamalarını bütçenize uygun seçeneklerle sunuyoruz. Bize uğrayın, ihtiyaçlarınızı anlatın, çelik merdiven çeşitlerini inceleyin, karar verin!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde METAL KONSTRÜKSİYON MERDİVEN işlemleri için info@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. “İletişim” bölümündeki formu doldurarak veya telefonlarımız vasıtası ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Ziya Gökalp Mh. İkitelli OSB Metal İş Sanayi Sit. Yolu 12A Blok No: 38-40 Başakşehir / İstanbul
Talep Formu