Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Cihaz Sehpaları

Metal konstrüksiyon cihaz sehpaları, şantiye alanları veya binalarda elektrik ve mekanik odaları gibi yerlerde kullanılır. Pano cihazları, santraller ve elektronik sistemleri gibi ekip ve ekipmanları zeminden yükselterek su veya nemden uzak tutmayı amaçlar. Ayrıca, bu tür pano veya sistemlerin zemine daha sağlam oturmasını sağlar.

Bayrakcı Metal Tasarımı Cihaz Sehpaları

Bayrakcı Metal, metal konstrüksiyon cihaz sehpaları alanında uzman ekibi ile şantiyenizin, iş yerinizin veya inşaat alanlarının cihaz sehpası ihtiyacını karşılıyor.

Firmamızın cihaz sehpaları alanındaki hizmetleri şunlardır;

 • Şantiye, inşaat ve işyerinizde cihaz sehpası kurulacak pano veya sistem üzerinde yerinde keşif yapıyoruz.
 • Kurulacak cihaz sehpasının ebatlarını, cihazların ebatlarına göre tasarlıyoruz.
 • Talebe göre, sistemin kurulacağı alanda cihazların çevresini sac malzemelerle koruma altına alıyoruz.
 • Cihaza tam uyumlu olacak şekilde hazırlanan sehpalarının montajını uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz.
 • Sistem daha sonra farklı bir yerde kullanılmak üzere sökülerek, tekrar monte edilebilmektedir.
 • Her türlü cihaz için imal ettiğimiz çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları, anahtar teslim olarak sunuluyor.

Cihaz sehpaları, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun olan imal edilmektedir. Sistemi kuracak ekibimiz ve kaynakçılarımız, sertifikalı personelimizdir. Alanında deneyimli ekibimizle her türlü alanda istenen boyutlarda metal konstrüksiyon cihaz sehpaları hizmeti veriyoruz.

Cihaz Sehpaları Sistemleri Nedir?

Çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları, kullanılacak cihaz ve alanın boyutlarına göre imal edilir. Ebatları uygun olmayan cihaz sehpaları kullanım ve güvenlik bakımından bazı olumsuz durumlara yol açabilir.

Cihazlarda bir koruma kalkanı oluşturan ve zeminden yükselten metal konstrüksiyon cihaz sehpaları; yükseklik, ağırlık, denge, su geçirmezlik, sarsıntı ve hava koşulları gibi durumlar dikkate alınarak tasarlanmalıdır. Sistemin kurulacağı cihazlar önemli işlevler gören cihazlar olduğu için özellikle zeminle temasının kesilmesi önemlidir. çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları sistemleri, bu amaca hizmet etmektedir.

Metal konstrüksiyon cihaz sehpaları şu alanlarda kullanılmaktadır;

 • Şantiyeler veya inşaat alanlarındaki elektrik santralleri,
 • İş yerlerinin dışında veya içindeki elektrik panoları,
 • Elektronik sistem odaları,
 • Telefon santralleri veya panoları,
 • İnternet kablo ve santral sistemleri,
 • Çeşitli elektronik cihazlar,
 • Veri tabanı odaları,
 • Elektrik ve elektronik sayaçları,
 • Fabrika pano ve santralleri…

Metal veya çelik konstrüksiyon malzemelerden hazırlanan cihaz sehpaları, elektrik ve elektronik sistemlere zeminden gelebilecek olumsuz doğal durumlara karşı bir önlemdir. Zeminden yükseltilen cihazlar; su, nem veya aşırı sıcaklık gibi faktörlerin olumsuz etkilerinden korunmuş olur.

Bir cihaz sehpası üzerine kurulan santral veya panolar, salt güvenlik gereksinimlerini karşılayabilecek özelliktedir. Cihazların çevresi, çelik konstrüksiyon cihaz sehpası sisteminin yapısına göre çeşitli sac veya ahşap malzemelerle kapatılabilmektedir.

Bayrakcı Metal; ISO kalite standartları çerçevesinde projeye özel çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları çözümleri sunuyor. Herhangi bir proje için çelik cihaz sehpası taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak, uyguluyoruz. Uluslar arası standartlara uygun cihaz sehpaları donanımları ile hizmet veren firmamız, metal konstrüksiyon cihaz sehpaları sistemleri uygulamalarında öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Cihaz sehpaları projelerini yerinde keşifle tasarlayarak, cihaza özel tasarlanmış cihaz sehpaları sistemine birlikte karar veriyoruz. İsterseniz size özel olarak hazırladığımız kendi projelerimizle cihaz sehpaları hizmeti de verebiliriz.

Çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları uygulamalarını bütçenize uygun seçeneklerle sunuyoruz. Bize uğrayın, ihtiyaçlarınızı anlatın, cihaz sehpaları uygulamalarımızı inceleyin, karar verin!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde cihaz sehpası işlemleri için info@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. “İletişim” bölümündeki formu doldurarak veya telefonlarımız vasıtası ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Ziya Gökalp Mh. İkitelli OSB Metal İş Sanayi Sit. Yolu 12A Blok No: 38-40 Başakşehir / İstanbul
Talep Formu