Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Cihaz Sehpaları

 "Projeye özel" çelik cihaz sehpası tasarımı, proje çizimi, imalat ve montajı alanında ISO kalitesiyle  çözüm ortaklığı sunuyoruz.

Çelik Cihaz Sehpası nedir? 

Çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları, şantiye alanları veya binalarda elektrik ve mekanik odaları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Pano cihazları, santraller ve elektronik sistemleri gibi ekip ve ekipmanları zeminden yükselterek su veya nemden uzak tutmayı amaçlamaktadır.  Bu tür pano veya sistemlerin zemine daha sağlam oturmasını sağlamaktadır.  Ayrıca pek çok cihaz, gerek istifleme gerekse bir yerden bir yere taşınma için kendine uygun çelik cihaz sehpalarına gerek duymaktadır. 

Çelik Cihaz Sehpası İmalatı 

Cihaz sehpalarının bazıları cihazla birlikte verilirken, bazıları için özel üretim gerekmektedir. Çelik cihaz sehpaları imalatı korozyona uğramayan malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Böylece çelik cihaz sehpaları paslanmamakta, uzun süre oksitlenmeden ve aşınmadan dayanmaktadır. 

Çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları, kullanılacak cihaz ve alanın boyutlarına göre imal edilmektedir. Çünkü ebatları tam tamına uygun olmayan cihaz sehpaları kullanım ve güvenlik bakımından bazı olumsuz durumlara yol açabilmektedir. Cihazlarda koruma kalkanı oluşturan ve cihazları zeminden yükselten çelik cihaz sehpaları bu nedenle yükseklik, ağırlık, denge, su geçirmezlik, sarsıntı ve hava koşulları gibi durumlar dikkate alınarak tasarlanmaktadır. Sistemin kurulacağı cihazlar önemli işlevler gören cihazlar olduğundan zeminle bağlantısının kesilmesi özellikle önemlidir. Bir cihaz sehpası üzerine kurulan santral veya panolar, salt güvenlik gereksinimlerini karşılayabilecek özelliktedir. Çelik cihaz sehpaları sistemleri de bu amaca hizmet etmektedir. Ayrıca cihazların çevresi, çelik konstrüksiyon cihaz sehpası sisteminin yapısına göre çeşitli sac veya ahşap malzemelerle kapatılabilmektedir.

Bayrakcı Metal Tasarımı Çelik Cihaz Sehpaları 

Bayrakcı Metal, çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları alanında uzman ekibi ile şantiyenizin, iş yerinizin veya inşaat alanlarının çelik cihaz sehpası ihtiyacını karşılamaktadır.
Firmamızın çelik cihaz sehpaları alanındaki hizmetleri şunlardır;

 • Şantiye, inşaat ve işyerlerindeki çelik cihaz sehpası kurulacak pano veya sistemler için yerinde keşif yapılarak hizmet sunulmaktadır. 
 • Kurulacak cihaz sehpasının ebatları, cihazların ebatlarına göre tasarlanmaktadır.
 • Talebe göre, sistemin kurulacağı alanda cihazların çevresi sac malzemelerle koruma altına alınmaktadır.
 • Cihaza tam uyumlu şekilde hazırlanan sehpaların montajları uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.
 • Sistem daha sonra farklı bir yerde kullanılmak istenildiğinde de sökülerek tekrar monte edilebilmektedir.
 • Her türlü cihaz için imal ettiğimiz çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları, “anahtar teslim” anlayışıyla sunulmaktadır.
 • Çelik cihaz sehpaları, ulusal ve uluslar arası standartlara uygun olan imal edilmektedir. 

Sistemi kuracak ekibimiz ve kaynakçılarımız, sertifikalı personelimizdir. Alanında deneyimli ekibimizle her türlü alanda istenilen boyutlarda çelik konstrüksiyon çelik cihaz sehpaları hizmeti Bayrakcı Metal güvenliğiyle verilmektedir. 

Çelik Cihaz Sehpaları Kullanım Alanları 

 • Şantiyeler veya inşaat alanlarındaki elektrik santralleri, 
 • İş yerlerinin dışında veya içindeki elektrik panoları,
 • Elektronik sistem odalar,
 • Telefon santralleri veya panoları,
 • İnternet kablo ve santral sistemleri,
 • Çeşitli elektronik cihazlar,
 • Veri tabanı odaları,
 • Elektrik ve elektronik sayaçları,
 • Fabrika pano ve santrallerinde kullanılmaktadır.

Çelik Cihaz Sehpası Fiyatı 

Bayrakcı Metal; ISO kalite standartları çerçevesinde projeye özel çelik yapı cihaz sehpaları çözümleri sunmaktadır. Herhangi bir proje için çelik cihaz sehpası taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak uygulamaktadır. Uluslararası standartlara uygun cihaz sehpaları donanımları ile hizmet veren firmamız, çelik konstrüksiyon cihaz sehpaları sistemleri uygulamalarında öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Çelik cihaz sehpaları projelerini yerinde keşif sistemiyle tasarladıktan sonra cihaza özel olarak hazırlanmış cihaz sehpalarına da müşteriyle birlikte karar verilmektedir. Bunun dışında isterseniz size özel olarak hazırladığımız kendi projelerimizle de cihaz sehpaları hizmeti verilebilmektedir. Cihaz sehpalarının tasarım ve imalat aşamalarının ardından alanında uzman ekiple birlikte montaj işlemleri de yerinde gerçekleştirilmektedir.

Cihaz sehpalarının yapımı kullanılacak malzeme, işin türü, boyutu, sayısı ve süresine göre farklılık göstermektedir. Bu nedenle çelik cihaz sehpası fiyatı konusunda genel bir hesaplama yapmak mümkün değildir ve her projeye göre değişiklik gösterdiğinden genel bir fiyat bilgisi verilememektedir. Ancak Bayrakçı Metal tarafından çelik cihaz sehpaları uygulamaları bütçenize uygun seçeneklerle sunulmaktadır. Size en uygun çelik cihaz sehpası seçenekleri veya özel projeler için bize uğrayın, ihtiyaçlarınızı anlatın, çelik cihaz sehpaları uygulamalarımızı inceleyin, karar verin!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde cihaz sehpası işlemleri için talep@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. “İletişim” bölümündeki formu doldurarak veya telefonlarımız vasıtası ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz. Başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin her tarafına hizmet vermekteyiz.

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Metal İş Sanayi Sitesi 12A Blok No:38-40 İkitelli
Başakşehir / İstanbul
Web Tasarım ve SEO
Talep Formu