Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Depo-Hangar

Depo ve hangarlar; büyük ürünler, malzemeler ve araçların saklanması veya güvenli bir ortamda muhafaza edilmesi için kullanılan yapılardır. Depo, hangar, sundurma ve raf sistemleri gibi yapılar ürün, araç ve malzemelerin farklı hava koşullarına karşı güvenle muhafaza edilmesini; iş yerlerinin veya şirketlerin ihtiyaçları doğrultusunda yönetilebilmesini sağlar.

Bayrakcı Metal Tasarımı Depo ve Hangarlar

Bayrakçı Metal, projelerin gerektirdiği şekilde depo, hangar, sundurma ve raf sistemleri ve montajı yapmaktadır. Deneyimli ve alanında uzman ekibimizle, depo ve hangar çözümleri sunuyoruz.

Firmamızın depo ve hangar sistemleri çalışmaları şunlardır;

 • Ulusal ve uluslar arası standartlarda çelik hizmetleri sunuyoruz.
 • Depo ve hangar gibi çelik malzeme yapıların imalatı, montajı ve çizimlerini yapıyoruz.
 • Firmanıza özel depo ve hangar sistemleri tasarlıyoruz.
 • Alanda uzman ekibimizle keşif yaparak, çeşitli sorularla proje hazırlıyoruz.
 • Her türlü depo, hangar, sundurma ve raf sistemi için özel projeler üretiyoruz.
 • Depo ve hangarların içine tercihe göre asma kat ve ara kat gibi sistemler kuruyoruz.
 • Uzman ekibimizle istediğiniz zamanda imalat ve kurulumu yaparak, anahtar teslim hizmeti veriyoruz.

Depo & Hangar Sistemleri

Depo ve hangar çözümleri; her türlü ürün, malzeme ve büyük araçların güneşten korunması ve muhafazası için pratik çözümlerdir. Bu çelik yapılar, kolay kurulan ve istendiğini farklı yerlerde tekrar kullanılabilen sistemlerdir. Oldukça dayanıklı ve bakım gerektirmeyen malzemelerden üretilir. İmalat ve kurulumu için uzman ekiplere ihtiyaç vardır.

Depo ve hangar sistemleri, genellikle büyük fabrikalarda, lojistik firmalarında, sıcak ve soğuk hava depolarında, şantiyelerde ve havaalanlarında tercih edilir. Örneğin, havaalanlarında uçakların bakım ve onarım işlemlerinin yapıldığı dev yapılara “hangar” adı verilir.

Depo ve Hangar Sistemlerinin Avantajları

Depo ve hangar çözümlerinde, ileri teknoloji ile işlenmiş özel çelik malzeme kullanılır. İmalatı, tasarımı ve montajında uzmanlık bilgisi gereklidir.

Depo ve hangar sistemlerinin avantajları şunlardır;

 • Kurulumu ve montajı ve sökülmesi kolaydır.
 • Modüler özelliği ile farklı alanlarda tekrar kullanılmaya imkân verir.
 • Çelik konstrüksiyon malzemesi kullanıldığı için dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • Esnek çalışma imkânı sunar.
 • Benzer depo ve hangar yapı malzemelerine göre maliyet avantajı vardır.
 • Doğal afetlere karşı dayanıklı yapılardır.
 • Şiddetli rüzgâr, fırtına ve yağmur gibi doğa olaylarında dayanıklıdır.
 • Geniş ve kullanışlı alanlar oluşturulmasını sağlar.
 • Büyük firmaların yaygın olarak tercih ettiği sistemlerdir.

Genellikle ürün veya araç depolamak için çelik depolar kullanılır. Hangarlar da; uçak, tarım araçları ve iş makineleri gibi büyük araçların muhafaza edilmesi; bakım, onarım, imalat ve montaj gibi amaçlarla tercih edilmektedir. Depo ve hangar sistemleri; fabrikalar, atölyeler, uçak firmaları, tüccarlar, çiftçiler ve imalathaneler tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır.

Bayrakcı Metal; ISO kalite standartları çerçevesinde depo ve hangar çözümleri sunuyor. Herhangi bir amaçla kullanabileceğiniz depo ve hangar imalat ve montajı taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak, kurulumunu gerçekleştiriyoruz. Uluslar arası standartlara uygun tasarımlarla hizmet veren firmamız, çelik konstrüksiyon depo ve hangar sistemleri ve donanımları üretimi ve tasarımında öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Firmanıza özel depo ve hangar tasarımlarını bütçenize uygun seçeneklerle sunuyoruz. Bize uğrayın, ihtiyaçlarınızı anlatın, tasarımlarımızı inceleyin, karar verin! 

Bayrakcı Metal, ihtiyacınız olan depo ve hangar için doğru adres!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde depo ve hangar için info@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. “İletişim” bölümündeki formu doldurarak veya telefonlarımız vasıtası ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Ziya Gökalp Mh. İkitelli OSB Metal İş Sanayi Sit. Yolu 12A Blok No: 38-40 Başakşehir / İstanbul
Talep Formu