Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Özel Çelik Konstrüksiyon

Özel çelik konstrüksiyon sistemleri, son yılların popüler yapı donanımlarıdır. Çatı sistemlerinden yüksek katlı yapılara kadar çok farklı sektörde, geniş bir yelpazede kullanımı vardır. Türkiye pazarında giderek genişleyen sistemler zinciridir.

Bayrakcı Metal Tasarımı Özel Çelik Konstrüksiyon

Bayrakcı Metal olarak inşaat sektöründe projelendirilmiş detaylı çelik konstrüksiyon imalatı yapmaktayız. Kendi sahamızda veya şantiye alanında imalat gerçekleştirebilecek kapasite ve tecrübeye sahibiz.

Deneyimli saha ekibimiz kısa sürede istenen sahada mobilize olarak hizmet vererek, çelik konstrüksiyon imalat ve montaj ihtiyaçlarınızı karşılamaktadır. Ayrıca metal konstrüksiyon projeleri hazırlayarak uygulamaktayız.

Bayrakcı Metal’in özel çelik konstrüksiyon alanındaki imalat ve montaj uygulamaları şunlardır;

 • Çelik mesnet imalatı,
 • Çelik ızgara imalatı,
 • Çelik kapak imalatı,
 • Çelik platform imalatı,
 • Kedi yolları imalatı
 • Çelik perde ve destek hizmetleri
 • Tünel iksa sistemleri hizmetleri,
 • Strut imalatı ve montajı,
 • Taşıyıcı sistem hizmetleri,
 • Çelik kondisyon imalatı
 • Çelik konstrüksiyon hangar tasarımı,
 • Çelik konsol imalat ve montajı
 • Yürüme platformu imalat ve montajı

Yukarıda sayılan başlıklarda imalat, montaj ve demontaj hizmetlerimiz vardır. Ayrıca, projeye özel hafif çelik konstrüksiyon ve ağır çelik konstrüksiyon kesim ve kaynak işlemleri yapılabilmektedir!

Çelik konstrüksiyon üretim ve montajı ile ilgili mevzuat ve yönetmeliklere uygun olarak projelere özel sistemler geliştirmekteyiz. İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunları çerçevesinde sertifikalandırılmış personelimizle hizmet vermekteyiz. Mesleki yeterlilik gereklerini yerine getiren uzman kadromuz ve envanterimizdeki standartlara uygun araç ve ekipmanlarımızla her türlü projeye özel çelik konstrüksiyon imalat ve montajı yapmaktayız.

Özel Çelik Konstrüksiyon Sistemleri Nedir?

Çelik malzemesinden üretilen yapılara genel olarak çelik konstrüksiyon yapılar adı verilir. Özellikle inşaat sektöründe çok yaygındır. Yapılardaki taşıyıcı sistemlerde kullanılan çelik konstrüksiyon donanımları, deprem gibi doğal afetlere dayanıklı yapı üretimini sağlar. Özellikle deprem fay hatlarının bulunduğu bölgelerde tercih edilir.

Yüksek ve geniş açıklıklı yapılardır. Uzun ömürlü ve oldukça sağlam olan bu çelik konstrüksiyon yapılar, kolay monte edilebilir. Projelere özel olarak tasarlanabilen çelik sistemler, üstün mekanik ve statik yeteneklere sahiptir. Güvenli ve diğer sistemlere nispeten ekonomik yapılardır.

Son yıllarda yaygın olarak tercih edilen çelik konstrüksiyon sistemleri, bu alanda faaliyet gösteren çelik konstrüksiyon firmaları farklı özellik ve çeşitlikte konstrüksiyon sistemi tasarlayıp üretmeye teşvik etmiştir.

Bu bakımdan çelik konstrüksiyon sistemleri ve donanımları şu yapılarda yaygın olarak kullanılmaktadır:

Özel çelik yapılar, tek veya çok katlı fabrikalar, çelik konstrüksiyon hangar,köprüler, müstakil veya çok katlı konutlar, otogarlar, otoparklar, alışveriş merkezleri, çelik bina, metal sanayisi, otomotiv sanayisi, atölyeler, spor tesisleri, çelik platform, ağaç ve tarım endüstrisi, çatı sistemleri, asma ve ara kat sistemleri, çeşitli sanayi yapıları…

Bayrakcı Metal; ISO kalite standartları çerçevesinde projeye özel çelik konstrüksiyon çözümleri sunuyor. Herhangi bir proje için özel çelik konstrüksiyon taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak, uyguluyoruz. Uluslar arası standartlara uygun projeye özel çelik konstrüksiyon donanımları ile hizmet veren firmamız, çelik imalatı yapan firmalar arasında öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Projelerinizi yerinde keşifle tasarlayarak, projeye özel steel construction sistemine birlikte karar veriyoruz. İsterseniz size özel projelerimizle metal konstrüksiyon hizmeti de verebiliriz.

Firmanıza çelik konstrüksiyon yapılar sistemlerini ve uygulamalarını bütçenize uygun seçeneklerle sunuyoruz. Bize uğrayın, ihtiyaçlarınızı anlatın, çelik imalat uygulamalarımızı inceleyin, karar verin!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde projeye özel çelik konstrüksiyon imalat ve montaj, çelik kondisyon işlemleri için info@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. “İletişim” bölümündeki formu doldurarak veya telefonlarımız vasıtası ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Ziya Gökalp Mh. İkitelli OSB Metal İş Sanayi Sit. Yolu 12A Blok No: 38-40 Başakşehir / İstanbul
Talep Formu