Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Yangın Merdiveni

Yangın merdiveni, her türlü yapı için hem kanunen hem de emniyet açısından elzem sistemlerdir. Yangın merdivenleri, çelik veya metal konstrüksiyon sistemlerle kurulmaktadır. Endüstriyel çelik yapılarla imalat ve montaj işlemleri yapılmaktadır.

Bayrakcı Metal Tasarımı Yangın Merdiveni

Bayrakcı Metal, çeşitli yapılar için çelik veya metal konstrüksiyon yangın merdiveni tasarlıyor. İhtiyacınıza uygun tasarım ve ölçülerde güvenli yangın merdiveni üretimi yapıyoruz. Birçok firma ve şirkete bu alanda hizmet veren firmamız, müşteri memnuniyetini öncelikle dikkate almaktadır.

Firmamızın tasarımı yangın merdiveni uygulamaları şunlardır;

 • İtfaiye yönetmeliğine uygun olarak yangın merdiveni projelendirilmektedir.
 • Profesyonel ve sertifikalı ekibimizle her türlü yapı için yangın merdiveni çözümleri sunulmaktadır.
 • Yıllardır bu alandaki tecrübemizle yangın merdiveni konusunda ekonomik ve pratik çözümler üretilmektedir.
 • Olası yangın veya herhangi bir tehlike durumunda binayı kısa sürede tahliye etmeyi sağlayan yangın merdiveni tasarımları yapılmaktadır.
 • Alanında uzman ve sertifikalı kaynakçılarımızın katkıları ile her projeye uygun yangın merdiveni üretimi yapılabilmektedir.
 • Yangın merdiveni sistemlerinde istenen renkte endüstriyel boya kullanılabilmektedir.
 • Ulusal ve uluslar arası standartlar çerçevesinde ilgili yönetmeliklere göre yangın merdiveni hizmetleri sunulmaktadır.
 • Uzman kadromuz tarafından projelendirilerek, tasarlanan yangın merdiveni, çalışma sisteminize uygun olarak istenen sürede imal edilerek, kurulumu yapılmaktadır.
 • Yangın merdiveni çalışmalarımızda “anahtar teslim” hizmet anlayışı benimsenmektedir.

Yangın Merdiveni Sistemleri Nedir?

Yangın merdivenlerinde kullanılan çelik mimari tasarım, sınırsız seçenekler sunar. Çelik yapıların her türlü tasarıma uyumlu olması, yangın merdiveni mimarisi konusunda eşsiz tasarımlara olanak tanır.

Yangın merdivenleri, her türlü binada kullanılması zorunlu yapılardır. Yangın sırasında ilk akla gelen çıkış alanı olan yangın merdivenleri, su baskınları gibi farklı tehlikeli durumlar için de kullanılabilir. Genellikle çelik konstrüksiyon veya metal alaşımı malzemelerden üretilen yangın merdivenleri, can güvenliği için kurulan sistemlerdir.

Yangın merdiveni tasarımında binaların yapısı ve yüksekliği gibi faktörler dikkate alınır. Kare, dikdörtgen ve dairesel gibi çeşitli geometrik şekillerde üretim yapılabilmektedir. Yangın gibi tehlikeli durumlarda kullanılan bu merdivenlerin uzman ekipler tarafından üretilmesi önem arz etmektedir. Yangın çıkış kapılarından korkuluklara, merdiven basamakları genişliklerinden iniş alanına kadar her türlü detayın önemi vardır.

Bayrakcı Metal, bu alandaki ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ekip, ekipman ve tecrübeye sahiptir.

Metal veya çelik konstrüksiyon yangın merdiveni sistemlerinin genel özellikleri şunlardır;

 • Çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür.
 • Her türlü yapıya uygun olarak tasarlanabilir.
 • Birim alanda yeteri kadar fazla yükü taşıyabilecek şekilde üretilebilmektedir.
 • Montajı ve kurulumu kolaydır.
 • Gerektiğinde kolayca sökülebilir.
 • Yapının durumuna göre modüler veya sabit olarak üretilebilir.
 • Depreme dayanım oranı yüksektir.
 • Kısa sürede üretimi yapılabilir.
 • Geri dönüştürülebildiği için çevre dostu yapılardır.

Bayrakcı Metal; ISO kalite standartları çerçevesinde yangın merdiveni çözümleri sunuyor. Herhangi bir proje için yangın merdiveni taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak, uyguluyoruz. Uluslar arası standartlara uygun yangın merdiveni ve donanımları için hizmet veren firmamız, bu alanda öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Sizin için yangın merdiveni projelerini yerinde keşifle tasarlayarak, projeye uygun yangın merdiveni uygulamasına birlikte karar veriyoruz. İsterseniz size özel olarak hazırladığımız projelerimizle yangın merdiveni hizmeti de verebiliriz.

Yangın merdiveni uygulamalarını bütçenize uygun seçeneklerle sunuyoruz. Yangın merdiveni fiyatları seçeneklerimiz için sizi bekliyoruz. Bize uğrayın, ihtiyaçlarınızı anlatın, yangın merdiveni çeşitlerini inceleyin, karar verin!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde yangın merdiveni işlemleri için info@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. “İletişim” bölümündeki formu doldurarak veya telefonlarımız vasıtası ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Ziya Gökalp Mh. İkitelli OSB Metal İş Sanayi Sit. Yolu 12A Blok No: 38-40 Başakşehir / İstanbul
Talep Formu