Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Yürüyüş Yolu - Kedi Yolu

Yürüyüş yolu; şantiyelerde veya çeşitli inşaat alanlarında kullanılabilen çelik veya metal konstrüksiyon yapılardır. Çeşitli peyzaj alanlarında, park veya bahçelerde de kullanılabilmektedir. Çelik konstrüksiyon yürüyüş yolu sistemleri, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Kullanılacak alanın yapısında göre çeşitli alaşımlardan Metal konstrüksiyon yürüyüş yolu seçenekleri de bulunmaktadır.

Bayrakcı Metal Tasarımı Yürüyüş Yolu ve Kedi Yolu

Bayrakcı Metal, çeşitli şekil ve modellerde yürüyüş Çelik konstrüksiyon yürüyüş yolu ve kedi yolu ihtiyaçları için çözümler sunmaktadır.

Firmamızın tasarımı yürüyüş yolu ve kedi yolu uygulamaları şunlardır;

  • Yürüyüş yolu ve kedi yolu sistemleri, çelik veya metal konstrüksiyon malzemelerden üretilmektedir.
  • Kurulacak alanın şekli ve yapısına göre tasarım ve kurulum yapılabilmektedir.
  • Çeşitli dış cephe, tesisat veya inşaat çalışmalarına göre farklı modellerde Metal konstrüksiyon yürüyüş yolu tasarlanabilmektedir.
  • Modüler veya sabit sistemlerle yüksek kaliteli çelikten yürüyüş yolları, kedi yolları, ızgara platformu ve geçmeli ızgara üretimleri yapılmaktadır.
  • Uzman ekibimizle özel veya standart tasarım imalat ve montaj işlemleri uygulanabilmektedir.
  • Metal konstrüksiyon yürüyüş yolu veya Metal kedi yolu üretimlerinde sertifikalı kaynakçılarımız yer almaktadır.
  • Her türlü yürüyüş yolu ve kedi yolu tasarımında ulusal ve uluslar arası standartlar dikkate alınmaktadır.
  • Yürüyüş yolu ve kedi yolu üretiminde tasarımdan montaja kadar her türlü detay ve faktör dikkate alınmaktadır.
  • Bu tür sistemler için “anahtar teslim” hizmet anlayışı benimsenmektedir.

Yürüyüş Yolu ve Kedi Yolu Nedir?

Şantiyelerde, fabrikalarda, silolarda, statlarda, alışveriş merkezlerinde, köprülerde ve benzeri mekânlarda çeşitli amaçlarla yürüyüş yolları tasarımları bulunmaktadır. Kullanım amacına göre geçici veya kalıcı olarak kurulabilmektedir.

Metal kedi yolu binaların veya evlerin tavana yakın bölgesine veya çatı uçlarına monte edilen dar yollardır. Çatının veya kurulduğu alanın yapısına göre çeşitli ekipmanlarla üretim ve kurulumu yapılabilmektedir.

Çeşitli binalardaki dış cephe çalışmalarında veya asma köprü inşaatlarında da kullanılan, geçici veya kalıcı olarak kurulabilen sistemlerdir. İşçi veya mühendislere üzerinde durmaları için geçici çalışma alanı veya yürüyüş yolu oluşturan çelik veya metal konstrüksiyon yapılardır.

Tam geçme ızgara ve ızgara platformu istenen yük hesabına uygun olarak üretilir. Taşınacak yüke uygun olarak malzeme seçimi yapılır. Tam geçme ızgara işlemlerinin tamamında kullanılacak alana göre mühendislik hesabı yapılması gerekir. Talebe göre; çentikli, tırtıklı, galvanizli veya petek ızgara seçenekleri ile imal edilebilmektedir.

Bayrakcı Metal; ISO kalite standartları çerçevesinde Çelik konstrüksiyon yürüyüş yolu, Metal konstrüksiyon yürüyüş yolu, Tam geçme ızgara ve Izgara platformu çözümleri sunuyor. Herhangi bir proje için yürüyüş yolu ve kedi yolu taleplerinizi kısa sürede tasarlayarak, uyguluyoruz. Uluslar arası standartlara uygun yürüyüş yolu, kedi yolu ve ızgara donanımları için hizmet veren firmamız, bu alanda öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Sizin için yürüyüş yolu ve kedi yolu projelerini yerinde keşifle tasarlayarak, projeye uygun kedi yolu ve yürüyüş yolu uygulamasına birlikte karar veriyoruz. İsterseniz size özel olarak hazırladığımız projelerimizle yürüyüş ve kedi yolu hizmeti de verebiliriz.

Yürüyüş yolu ve kedi yolu uygulamalarını bütçenize uygun seçeneklerle sunuyoruz. Yürüyüş yolu fiyatları ve kedi yolu fiyatları seçeneklerimiz için sizi bekliyoruz. Bize uğrayın, ihtiyaçlarınızı anlatın, kedi yolu ve yürüyüş yolu çeşitlerini inceleyin, karar verin!

Özel tasarım talepleri, istediğiniz özelliklerde yürüyüş yolu ve kedi yolu işlemleri için info@bayrakcimetal.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz. “İletişim” bölümündeki formu doldurarak veya telefonlarımız vasıtası ile de bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Ziya Gökalp Mh. İkitelli OSB Metal İş Sanayi Sit. Yolu 12A Blok No: 38-40 Başakşehir / İstanbul
Talep Formu