Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

Hakkımızda

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.; 2004 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana Türkiye’nin en prestijli firmaları ile birlikte çalışmıştır. Ülkenin farklı bölgelerindeki birçok projenin altına imzasını atmıştır. Çok kısa sürede metal sektöründe öncü firmalar arasına girmiştir.

Bayrakcı Metal; uzman ekibi ile dahil olduğu projelerin uygulama süreçlerinde her türlü desteği vermiştir. Bu aşamalarda gündeme gelen ihtiyaçlara, hızla çözüm üretme yetkinliği sayesinde çözüm bulmuştur.

Bayrakcı Metal; Türkiye’nin alt yapısını güçlendiren çok büyük projelerin hayata geçme aşamalarında aktif olarak görev almıştır. Bu süreç içinde sergilediği yüksek performans sebebi ile alanında lider ve söz sahibi bir konuma yükselme başarısını göstermiştir.

Bayrakcı Metal; dahil olduğu veya üstlendiği işleri yüksek kalitede ve zamanında teslim etme yeteneği ile kısa sürede adından söz ettirmeyi başarmıştır.

Bayrakcı Metal’in Tarihçesi

Bayrakcı Metal; üretime ilk kez 2004 yılında Yenikapı’da 800 metrekarelik bir atölyede başlanmıştır. Yüklenici olduğu projelerde yüksek başarı göstermiştir. Bu sayede ülkenin önde gelen projelerine dahil olmayı başarmıştır.

Dikkat çeken başarıları ile üretim kapasitesini günden güne artıran Bayrakcı Metal, bu gelişmelere paralel olarak üretim alanı ihtiyacını da artırmıştır. Yenikapı’da kurulan ilk atölyeden sonra 2013 yılında yine Yenikapı’da daha büyük bir atölye kurulmuştur. Firma, aynı yıl içinde Başakşehir İkitelli Organize Sanayi Bölgesi içerisinde konuşlu bulunan Metal İş Sanayi Sitesi’ne taşınmıştır.

2013 yılı, Bayrakcı Metal için “üretim kapasitesini artırma” ve “metal sektörünün merkezine ve kalbine daha da yakınlaşma” yılı olmuştur. 2013 yılı ayrıca, bu yıl içinde kurumsal yönetim anlayışına geçiş açısından bir dönüm noktası olmuştur.

Bayrakcı Metal, 2013 yılından itibaren kurumsal yönetim çalışmalarını hızlandırmıştır. İlerleyen yıllarda uluslararası kalite standartlarını sağlamak amacıyla bir dizi proje ve yapılanma sürecine geçilmiştir. Bu çerçevede hizmet kalitesini artırmak amacı ile müşteri odaklı toplam kalite yönetimi anlayışı benimsenmiştir.

2017 yılında ürün gamını daha da genişleten Bayrakcı Metal, yeni ürünler geliştirmeye başlamıştır. Bu arada, Hadımköy’de konuşlu bulunan başka bir atölyede seri imalata geçilmiştir. Bu sayede kolaylaştırıcı çözümler sunan özel ürünlerin üretimine başlamıştır.

2017 yılında yeni ve özel ürün yelpazesini iyice genişleten Bayrakcı Metal, “Şantiye Donanımları” markası ile metal sektöründe önemli bir yer almıştır.

Müşteri odaklı anlayış ve kalite uygulamaları günümüze kadar hız kesmeden devam etmiştir. Önümüzdeki yıllarda da yeni projelerle yüksek kalite anlayışı sergilenmeye devam edilecektir.

Amacımız; Müşteri Odaklı Üretim ve Kalite

Bayrakcı Metal; çelik ve metal konstrüksiyon alanında daima yenilikler sunmayı hedeflemektedir.

Tedarikçi firma olmaktan çok “bir çözüm ortağı” olarak kendini konumlandıran Bayrakcı Metal, bu amaca ve hedeflere uygun olarak müşterilerinin taleplerini kısa sürede istenen kalitede karşılamaya odaklanmıştır.

Ürün yelpazesinin tasarımından üretimine kadar her aşamada “yönetimde kalite anlayışı” dikkate alınmaktadır.

Ürün Talepleri ve Üretim Süreci

Bayrakcı Metal’in ürün talepleri ve üretim süreçlerine ilişkin uygulamaları şunlardır;

  • Sipariş veya ürün talepleri alındıktan sonra ihtiyaca göre yerinde keşif çalışması yapılır.
  • Süreç, statik hesaplamalar ve projelendirme çalışmaları ile devam eder.
  • Üretime alınan tüm malzemelerin girdi şartlarına uygunluğu kontrol edilir.
  • Üretimin her aşamasında sertifikalı kaynakçılar ve personel görev alır.
  • Deneyimli personel tarafından proses kontrolleri ile ürünün kalitesi incelenir.
  • Sevkiyat aşaması öncesi her ürün son kontrol ve çeşitli testlerden geçirilir.
  • Sevk onayının ardından müşterilerin istediği süre içinde ürünler “anahtar teslim” anlayışı ile teslim edilir.

Bayrakcı Metal; gelen bütün siparişler için ilk tasarımdan sevkiyata kadar geçen sürede kalite kontrol çalışmalarını eksiksiz yapmaktadır.

Bayrakcı Metal; siparişin kalitesini ve istenen sürede teslim etmeyi taahhüt eder.

Bayrakcı Metal; müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Metal İş Sanayi Sitesi 12A Blok No:38-40 İkitelli
Başakşehir / İstanbul
Web Tasarım ve SEO
Talep Formu