Bayrakcı Metal – Çelik Konstrüksiyon – Çelik Çatı – Trapez Sac

BLOG

Halı Saha Çelik Konstrüksiyon Projeleri ve Fiyatları

Türkiye’de her geçen gün sayısı artan halı sahaların kalitesi de aynı şekilde artmaktadır.  Bununla birlikte halı saha çelik konstrüksiyon projeleri de önem kazanmaktadır.  Biliyoruz ki çelik konstrüksiyon olarak da adlandırılan çelik yapılar çok çeşitli yerlerde kullanım göstermektedir. Depo, hangar, çelik çatı, çelik merdiven, çelik platform  gibi farklı alanlarda sıklıkla kullanılmakta ve özellikle uzun ömürlü, yapımının kısa sürede gerçekleştirilebilir olmasıyla tercih edilmektedir.  Aynı şekilde halı sahaların inşası sırasında da çelik konstrüksiyon kullanılmaktadır.  Ancak bu konuda doğru bilgiye sahip olup doğru firma ile iş yapmak oldukça önemlidir. Bunun için bu yazımızda sizler için en çok merak edilip sorulan soruları cevaplandırdık.

Devamını oku

İstanbul’daki En İyi Çelik Konstrüksiyon Firmaları

Türkiye’nin Ticaret, İş, Yatırım, Finans Merkezi Olan İstanbul, Türkiye ekonomisinde önemli bir role sahiptir. Hal böyle olunca üretim firmalarının büyük bir kısmının da İstanbul’da olması kaçınılmazdır. Firma sayısının çokluğu bazen birlikte çalışacağımız firmayı seçerken karar verme sürecimizi zorlaştırabilir. İşini en iyi yapan, bize optimum maliyetlerle maksimum faydayı sağlayacak firmayı bulmak her sektör için önemlidir. Bu yazımızda sizin için İstanbul’daki en iyi çelik konstrüksiyon firmalarını araştırırken dikkat etmeniz gereken  bazı önemli noktaları listeledik.

Devamını oku

Bina Güçlendirme Nasıl Yapılır?

Riskli bir bina için doğru güçlendirme çalışmaları yapılırsa yıkılıp yeniden yapılmış bir bina kadar sağlam olur. Ancak burada bir parantez açmakta da fayda vardır ki bu durumun her bina için ne yazık ki geçerli olmadığı. Biz de bu konuda sizleri bilgilendirmek adına bina güçlendirme nedir, bina güçlendirme nasıl yapılır, bina güçlendirme teknikleri (yöntemleri) nelerdir, bina güçlendirme faydaları nelerdir, bina güçlendirme maliyeti/fiyatları ne kadardır? gibi soruları cevaplandıracağız.

Devamını oku

Bayrakcı İnşaat Metal San. Tic. Ltd. Şti.
Metal İş Sanayi Sitesi 12A Blok No:38-40 İkitelli
Başakşehir / İstanbul

Talep Formu